Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Szacowany termin dostawy przedstawiony jest w opisie produktów. Zamówienie w znacznej większości przypadków zostanie zrealizowane w terminie do 5 dni roboczych. Aby otrzymać dokładniejszy termin realizacji prosimy o kontakt, w szczególnych przypadkach może się on różnić:

  1. W przypadku zamówienia produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.
  2. W przypadku zamówienia produktów o różnych terminach dostawy, klient ma możliwość żądania dostarczenia produktów częściami (przy opłaceniu wielokrotności kosztów przesyłki) lub też dostarczenia wszystkich produktów po skompletowaniu całego zamówienia.
  3. W przypadku gdy zamówione zostało więcej niż 5 sztuk produktów, sprzedający zastrzega sobie prawo, że termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony.
  4. W szczególnych sytuacjach termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony - o takich sytuacjach kupujący może dowiedzieć się z informacji zawartych na stronie głównej lub z mediów społecznościowych.

Początek biegu terminu realizacji zamówienia i wysyłki produktu do klienta liczy się w następujący sposób:

  1. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez klienta odbioru osobistego produktu - od dnia następującego po złożeniu zamówienia. O gotowości produktu do odbioru klient zostanie dodatkowo poinformowany przez sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania zamówienia adres poczty elektronicznej klienta.

 

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl